Kľúčová služba Bytča - Nonstop

+421 948 922 966 - volajte kliknutím - Otváranie dverí a áut v meste Bytča a okolí.

Kľúčová služba BytčaNonstop

Nonstop kľúčová služba Bytča Vám ponúka núdzové otváranie áut a dverí v meste Bytča.

Máte zabuchnuté dvere ? Zamklo sa Vám auto, vybila sa Vám batéria alebo auto nemôžete otvoriť diaľkovým ovládaním alebo kľúčom? Stratili ste kľúče od bytu či domu? Máte zaseknuté, pokazené, zamknuté dvere v meste Bytča?

Zavolajte nám kedykoľvek a otvoríme Vám akékoľvek dvere alebo automobil bez poškodenia v krátkom čase. 

Náš profesionálny personál zabezpečuje otvorenie všetkých druhov dverí(obyčajné, bezpečnostné, plastové, hliníkové, železné, ...).

Stratili ste kľúče od bytu, domu alebo iných dverí, ktoré potrebujete núdzovo otvoriť? Naša kľúčová služba Vám zabezpečí aj takéto otváranie v čo najkratšom možnom čase. Náročnosť zásahu sa líši v tom, či sú dvere zabuchnuté, zamknuté alebo pokazené. Neodporúčame Vám otvárať si dvere svojpomocne a rôznym domácim náradím, pretože vzniká riziko poškodenia dverí, či už vizuálne alebo mechanické. Oprava dverí spravidla stojí omnoho viac, ako suma, ktorú zaplatíte za otvorenie dverí.


Taktiež zabezpečujeme otváranie všetkých druhov áut, či už osobných alebo nákladných a to 24 hodín 7 dní v týždni.

Máme dlhoročné skúsenosti v odbore, a preto otvárame všetky druhy vozidiel a to bez akéhokoľvek poškodenia. Na otváranie automobilov používame profesionálne a moderné náradie, ktoré nám spolu s našimi skúsenosťami umožňuje otvárať osobné aj nákladné vozidlá bez akéhokoľvek poškodenia. Neodporúčame Vám otvárať automobil svojpomocne, pretože zo skúseností vieme, že pri otváraní vozidiel neadekvátnym spôsobom môže vzniknúť riziko, že na vozidle alebo zámku vznikne škoda, ktorej oprava je spravidla finančne oveľa náročnejšia, ako samotná služba otvorenia vozidla. Neustále sa vzdelávame aby sme dokázali držať krok so zabezpečením najnovších vozidiel. Naša firma má veľa stálych a spokojných zákazníkov, ktorí vlastnia staršie, najnovšie alebo luxusné vozidlá a využívajú naše služby.