Kľúčová služba Čadca0948 922 966 - zavolajte kliknutím

Otváranie dverí a áut - Čadca - Nonstop.


Máte zabuchnuté dvere, stratili ste kľúče alebo sa Vám zamklo auto?  Naša Kľúčová služba Vám ponúka NONSTOP  službu otváranie dverí a áut v meste Čadca.


Náš skúsený personál Vám otvorí zabuchnuté dvere či auto rýchlo a bez poškodenia.
Stratili ste kľúče od bytu, domu alebo iných dverí, ktoré potrebujete núdzovo otvoriť? Naša kľúčová služba Vám zabezpečí aj takéto otváranie v čo najkratšom možnom čase. Náročnosť zásahu sa líši v tom, či sú dvere zabuchnuté, zamknuté alebo pokazené. Neodporúčame Vám otvárať si dvere svojpomocne a rozným domácím náradím, pretože vzniká riziko poškodenia dverí, či už vizuálne alebo mechanické. Oprava dverí spravidla stojí omnoho viac, ako suma, ktorú zaplatíte za otovrenie dverí.

Naša kľúčová služba zabezpečuje otváranie všetkých druhov dverí(obyčajné, bezpečnostné, plastové, hliníkové, železné, ...) a aj otváranie všetkých druhov áut, či už osobných alebo nákladných.


Máte zabuchnuté auto? Pokazil sa Vám zámok? Vybila sa Vám autobatéria alebo bateria v autokľúči? Žiadny problém. Obslúžime Vás aj v meste Čadca a to v najkratšom možnom čase.

Máme dlhoročné skúsenosti v odbore, a preto otvárame všetky druhy vozidiel a to bez akéhokoľvek poškodenia.Na otváranie automobilov používame profesionálne a moderné náradie, ktoré nám spolu s našími skúsenosťami umožnuje otvárať osobné aj nákladné vozidlá bez akéhokoľvek poškodenia. Neodporučame Vám otvárať automobil svojpomocne, pretože zo skúseností vieme, že pri otvaraní vozidliel neadekvátnym spôsobom môže vzniknúť riziko, že na vozidle alebo zámku vznikne škoda, ktorej oprava je spravidla finančne oveľa náročnejšia, ako samotná služba otvorenia vozidla.  Neustále sa vzdelávame aby sme dokázali držať krok so zabezpečením najnovších vozidiel. Naša firma má veľa stálych a spokojných zákazníkov, ktorí vlastnia staršie, najnovšie alebo luxusné vozidlá a využívajú naše služby.


Ak máte akékoľvek dotazy, neváhajte nás kontaktovať na našom telefónnom čísle.


Núdzové otváranie bytov, vchodových dverí do domu a áut vykonávame nonstop 24 hodín denne 7 dní v týždni.


Nonstop tel. linka

+421 948 922 966 .

Kľúčová služba Čadca - Otváranie dverí a áut